chata celnice orlické hory

chata Celnice Orlické Hory

horská chata Celnice v Orlických Horách

Zdobnice – Souvlastní č. 39

Telefon: +420777656833, +420607535961, E-mail: celnice-zdobnice@email.cz

Návštěvní kniha Celnice

+ přidat příspěvek

Luděk

Dnes jsme se vrátili z pobytu. Mohu jen doporučit. Výborná domluva s majitelkou. Děti i přes nepřízeň počasí měli možnost her ve vnitřní prostorech.

Zuzana Brabcová

Pro partu 40 lidí neskutečně prostorný dobře vybavený a čistý interiér a úžasná prostorná zahrada s ohništěm a grilem a vybavením pro děti.Byli jsme zde poprvé a určitě se budeme vracet. Moc děkujeme ochotným majitelům za krásné 4 květnové dny.

Martin Kössl

Na chalupě jsme strávili skvělý Silvestr s partou kamarádů a jejich rodinami. Hlavní výhodou je dostatek místa pro všechny společné prostory s pípou a super tělocvična. Hezká lokalita a výlety po okolí. Paní domácí byla příjemná a se vším nám pomohla. Doporučuju všem si přečíst úvodní e-mail co v chalupě je a co není:) Příště zas jedem pokud bude volno.

Alicja

Na chatě Celnice jsme byli s naší partou přátel a jejich rodinami už podruhé a rádi znovu přijedeme. Byli jsme velmi spokojeni. V chatě je čisto je dobře vybavená nic nám nechybělo. Přidanou hodnotou je možnost využití tělocvičny kde se děti mohou vyřádit. Paní majitelka je sympatická a dá se s ní na všem domluvit. Velmi doporučuji.

Zuzana

Velice pěkný objekt pro větší partu lidí nebo více rodin s dětmi. Úžasné zázemí - herna pro děti kulečník tělocvična. Prostorná plně vybavená kuchyně vhodná pro hromadné vaření. Příjemné jednání s majiteli. Byli jsme velmi spokojeni.

Marian Ríha

Oslava 40ich narodenin prebehla nad ocakavania. Idealne miesto na relax a stretavanie vacsieho poctu ludi. Boli sme tu maximalne spokojny a som si isty ze sa sem este vratime. Dakujeme

Olga Hobstová

Jsme parta přátel s rodinami (celke 40osob) a každoročně jezdíme na společnou dovolenou. Toto ubytování jsme letos sehnali souhrou náhod (původní ubytování muselo být zrušeno) a díky tomu jsme se setkali s úžasnými majiteli tohoto objektu kteří nám "vytrhli trn z paty". Pobyt byl skvělý a pro spřátelené rodiny s dětmi naprosto ideálním místem. Vřele doporučuji.

Radka Káňová

V této úžasné a prostorné chatě jsme pořádali setkání naší esoterické skupiny. Všem toto ubytování vřele doporučuji! Výborně vybavená kuchyň. Krásné pokoje a přenádherná Příroda všude kolem....Neváhejte a přijeďte :-)

Zuzana Petříková

Pořádali jsme na chatě setkání 37 lidí. Musím říct že i přes takto vysoké číslo měl každý své soukromí. Chata je velice prostorná. Kuchyňské vybavení je zcela uzpůsobeno na tak velký počet ubytovaných hostů. Vybavená tělocvična infrasauna a venkovní koupání. Majitelé velice ochotní. Nám vyšli maximálně vstříc. Už se moc těšíme na další pobyt !!! 😁

Tereza Čermáková

Ideální ubytování pro školy s vlastním vařením. Byli jsme maximálně spokojeni. Mnoho vyžití - velký bazén; gril; ohniště; přes zahradu teče potok. Majitelé jsou velmi milí a ochotí. Zajistili nám sudy s limonádou (v objektu je pípa i chlazení). Spousta pokojů. Dostatek místa. Zastávka autobusu hned u objektu. Není nic; co bych vytkla. Určitě všem toto ubytování doporučuji!!!

Vondráčkovi

Vítejte na našich stránkách a neváhejte ohodnotit ubytování.

Vložit příspěvek